Ledelse

Vores danske ledelsesgruppe har stor erfaring inden for pleje og omsorgsområdet.


Jan Lochmann

Country Manager

Mail: jan.lochmann@tunstall.dk


Ole Hjort

Financial Manager

Mail: ole.hjort@tunstall.dk


Anette Stjerne

Head of Sales

Mail: anette.stjerne@tunstall.dk


Thomas Lauritzen

Strategic Purchasing & Logistics Manager

Mail: thomas.lauritzen@tunstall.dk


Leon Nielsen

Head of Service & Support

Mail: leon.nielsen@tunstall.dk


Jesper Christensen

Business Development Manager / Head of Project

Mail: jesper.christensen@tunstall.dk


Sune Pedersen

Development Director

Mail: sune.pedersen@tunstall.dk


Sanne Bælum

Head of Monitoring

Mail: sanne.balum@tunstall.dk


Velfærdsteknologiske løsninger fra Tunstall

Løsninger

Velfærdsteknologiske løsninger med mennesket i centrum.

Mere info

Referencer

Læs mere om, hvordan Tunstall hjælpe med innovative løsninger inden for plejeområdet.

Mere info

Kontakt

Kontakt vores administration eller salgsteam.

Mere info